Przedłużanie rzęs

 

Strona główna / Zabiegi / Twarz / Przedłużanie rzęs

 

Umów wizytę onlineCennik

Przedłużanie rzęs

to zabieg polegający na doklejaniu rzęs syntetycznych do naszych naturalnych w efekcie nie jesteśmy w stanie odróżnić ich od naturalnych. Przedłużanie rzęs łódź daje efekt pogrubienia podkręcenia i wydłużenia,.Rzęsy mogą być przedłużane na wiele sposobów występują w kilku długościach, grubościach i mają różny stopień podkręcenia, co daje praktycznie nieograniczone możliwości stylizacji. Żaden nawet najdroższy tusz nie daje tak niesamowitego efektu. Czas utrzymywania się przedłużonych rzęs zależy tylko i wyłącznie od naturalnego cyklu życia rzęsy, czyli kiedy nasza rzęsa sama wypadnie, wypadnie razem z jej przedłużeniem, co zwykle trwa 3-6 tygodni. Dlatego, aby podtrzymać efekt zabiegu zalecamy regularne uzupełnienia co 3-4 tygodnie.

Lifting laminacja i botox rzęs

to zabieg nieinwazyjny, polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu, jest to wzmocnienie i odżywienie rzęs. Lifting rzęs łódź przeznaczony jest dla osób którym podoba się efekt podkręcenia rzęs zalotką. Najlepsze efekty uzyskamy u osób, które mają proste, rosnące w dół rzęsy lub opadającą powiekę. Zabieg nie osłabia  rzęs i nie obciąża ich. Kolejnym etapem jest koloryzacja która pozwala zyskać efekt ciemnych rzęs niczym po tuszu. Trzeci etap czyli botox rzęs wzmacnia i optycznie pogrubia rzęsy. Zawiera witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji

Kontakt

01.

Klikając UMÓW WIZYTĘ znajdziesz ofertę wraz z cenami, galerię zdjęć, naszych pracowników i wiarygodne komentarze naszych dotychczasowych klientów. Wszystkie dane znajdziesz w jednym miejscu!

02.

Wybierz dogodny termin i godzinę, potwierdź swój wybór i gotowe! Twoja rezerwacja została dodana. Automatycznie pojawiła się także w naszym kalendarzu.

03.

Na 24h przed nadchodzącą wizytą, otrzymasz przypomnienie SMS, dzięki któremu na pewno nie zapomnisz o swoim terminie!

Szukasz pomysłu na prezent?

Godziny otwarcia

Mamy elastyczne godziny otwarcia, w zakresie:

Pon – Pt: 9:00 – 20:00
Sob: 09:00 – 14:00

Parking przed
gabinetem

Darmowe
Wi-Fi

Karta
Seniora

Możliwa płatność
kartą

Karta dużej
rodziny

Karta Młodzi
w Łodzi