O nas

 

Strona główna / O nas

 

Nasze wartości

Dlaczego My?

Ponieważ my szczerze kochamy kosmetologię!

Klinika Esencja Piękności, jest miejscem, które powstało i jest rozwijane z pasją, co czuć od razu po przekroczeniu progu do naszego turkusowego świata.

Ania i Asia – mama i córka, to kobiety, które połączyły nie tylko więzy krwi, ale i wspólne marzenie: upiększać wszystkie kobiety. Marzenie to zrealizowały otwierając Klinikę Esencję Piękności.

Wierzymy, że uroda bierze się z wnętrza, ale odpowiednia pielęgnacja pozwala ujrzeć ją w lustrze, dlatego tyle radości sprawia nam możliwość dbania o Wasze piękno.

„Pięknem nie jest wyglądanie młodo ale najlepiej jak można w każdym wieku”

Esencja Piękności to niepowtarzalna, pierwsza w Łodzi Klinika, której oferta dedykowana jest w szczególności przyszłym Mamom, a także Kobietom, które pragną powrócić do formy po ciąży.

Zapewniamy  bezpieczne kosmetyki i zabiegi dostosowane dla tak wyjątkowych potrzeb. Wiemy, że wszystkie Mamy są piękne i chcemy Wam to pokazać.

 Stawiamy na wiedzę i edukację. Z chęcią i zapałem nieustannie się szkolimy, zdobywając nowe umiejętności i kwalifikacje. Dbamy o Was nie tylko podczas wizyty w naszej Klinice, dlatego każdej z Was zapewniamy konsultację kosmetologiczną indywidualny plan pielęgnacji domowej. Jesteśmy zwolenniczkami holistycznego podejścia, dlatego często usłyszycie u nas cenne rady dotyczące min. zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia.

Starannie dobieramy wachlarz oferowanych zabiegów i robimy wszystko aby ich skuteczność była na wysokim poziomie, toteż stosowane przez nas kosmetyki i wykorzystywany sprzęt przechodzą wnikliwą selekcję.

A to wszystko po to, aby każdy gość czuł się u nas wyjątkowo, ponieważ Tworzymy to miejsce dla Was!

Nasz zespół

Zespół pozytywnie zakręconych na punkcie kosmetologii!

Anna Olejniczak – Łasecka

Anna Olejniczak – Łasecka

Magister kosmetologii, autorka artykułów kosmetycznych na portalach, blogach i magazynach. Wykładowca akademicki, szkoleniowiec, instruktor masażu Shantala. W Esencji Piękności zajmuje się pielęgnacją twarzy i ciała.  Jej główną misją jest przekazywanie wiedzy na temat prawidłowej pielęgnacji skóry. Największą pasją Anny jest masaż do którego zdolności odziedziczyła po tacie- rehabilitancie. Wielbicielka tanga, posiadaczka konia, królika i…. jeża!

Joanna Olejniczak

Joanna Olejniczak

Kosmetolog z dwudziestoletnim doświadczeniem, specjalistka od pielęgnacji dłoni i stóp. Wiedza i doświadczenie Joanny gwarantuje profesjonalną opiekę oraz doradztwo. Asia jako jedna z niewielu osób w Łodzi pracuje przy użyciu nożyczek i wykonuje manicure tytanowy. Poczucie humoru i uśmiech to jej znak rozpoznawczy. Pasjonatka literatury, dobrej kuchni i nietuzinkowych podróży. Miłośniczka polskiego szkła z okresu PRL.

Beata Mularczyk

Beata Mularczyk

Magister zarządzania, nasza wymarzona manager. Mama dwójki maluchów, która z umiejętnością dzieli swój czas pomiędzy pracą, a macierzyństwem. Mistrzyni logistyki i organizacji, do perfekcji opanowała multitasking.  Stawia na rozwój osobisty i motywowanie innych. Uwielbia swoja rodzinę i wspólne wycieczki rowerowe.

Turkusowe wartości Esencji Piękności

Tworzymy to miejsce z pasją, bo kochamy to co robimy

Wysoka jakość obsługi jest naszym priorytetem

W trosce o Twoje zdrowie zapewniamy nienaganne standardy higieny i bezpieczeństwa

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą byś wychodziła od nas bez żadnych wątpliwości

i

Stale podnosimy sobie poprzeczkę dlatego ciągle się szkolimy

Szanujemy Twój czas dbając o to, by zabiegi były wykonywane w umówionym terminie. Prosimy- bądź punktualna i nie odwołuj wizyt w ostatniej chwili

Jesteś dla nas bardzo ważna, dlatego zrobimy wszystko byś czuła się u nas wyjątkowo

To czym chętnie się dzielimy i chętnie przyjmujemy to szczery uśmiech!

Szukasz pomysłu na prezent?

Godziny otwarcia

Mamy elastyczne godziny otwarcia, w zakresie:

Pon – Pt: 9:00 – 20:00
Sob: 09:00 – 14:00

Parking przed
gabinetem
Darmowe
Wi-Fi
Karta
Seniora
Możliwa płatność
kartą
Karta dużej
rodziny
Karta Młodzi
w Łodzi