Blog

 

Strona główna / Blog

 

Wszystkie wpisy

Blog Klinika Esencja Piękności

Na blogu z radością dzielimy się naszą wiedzą, opowiadamy o skórze, zabiegach i podajemy przepisy na kosmetyki DIY, a gdy zapomnisz co mówiłyśmy na konsultacji zawsze możesz zajrzeć na bloga. Jeśli masz jakieś sugestie co do naszych postów, chciałabyś żebyśmy rozwinęły nurtujący problem daj nam znać w formularzu, chętnie o tym napiszemy.

Taśmowanie, tejpowanie czy kinesiotaping

Taśmowanie, tejpowanie czy kinesiotaping

Taśmowanie dynamiczne (bo tak nazywa się ta terapia) staje się coraz popularniejsza wśród osób które szukają naturalnych metod odmładzania w rytmie slow beauty, a także wśród celebrytów, którzy fotografowani są z kolorowymi taśmami na twarzy. O co w tym chodzi i po co się to robi? Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć w tym poście.

Spersonalizowana pielęgnacja czyli o tym jak robimy kosmetyki

Spersonalizowana pielęgnacja czyli o tym jak robimy kosmetyki

Spersonalizowany Kosmetyk to kosmetyk, który jest stworzony tylko i wyłącznie dla Ciebie. W zależności od tego czego potrzebuje aktualnie Twoja cera i z jakimi problemami się borykasz, będziesz mogła (w oparciu o naszą wiedzę) sprawić sobie krem, który będzie odpowiadał tylko Twoim potrzebom! Po dokładnej konsultacji podczas naszego spotkania i po ustaleniu wspólnego celu pielęgnacji kosmetolog stworzy dla Ciebie spersonalizowany kosmetyk- krem, serum czy krem pod oczy.

Hollywood Lifting Massage- nowy masaż na mapie Łodzi

Hollywood Lifting Massage- nowy masaż na mapie Łodzi

Hollywood Lifting Massage to unikalna technika masażu twarzy mająca na celu poprawę napięcia skóry i jest alternatywą dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Masaż obejmuje głębokie mięśnie twarzy, rozluźnia je, nadaje im elastyczność, niweluje skurcze i napięcia, a także pobudza produkcje kolagenu i elastyny.

Sprawdzone sposoby na trądzik

Sprawdzone sposoby na trądzik

Wiemy, że kiedy nic nie pomaga i trądzik się zaostrza możemy poczuć się bezsilni, nie wiemy czego jeszcze możemy wypróbować, co tym razem zmienić w swojej pielęgnacji… Przychodzimy z pomocą – wiemy jak postępować ze skórą trądzikową i osiągać wspaniałe rezultaty!

Jak zaplanować Budżet Piękności

Jak zaplanować Budżet Piękności

Pierwszy i najważniejszy punkt, to rozmowa z Twoim kosmetologiem! Podczas konsultacji wspólnie ustalicie cel i zaplanujecie plan działania. Kosmetolog dobierze zabiegi do potrzeb Twojej skóry, rozpisze je w odpowiedniej częstotliwości i kolejności. Kiedy będziecie mieli ustalony plan działania, będziesz mogła określić niezbędny Budżet Piękności

Masaż psychosomatyczny

Masaż psychosomatyczny

Masaż składa się z odpowiednich sekwencji ruchów w obszarze głowy, twarzy, szyi, dekoltu oraz ramion oddziałujących na różnej głębokości tkanek w sposób synchroniczny i asynchroniczny w określonym rytmie. Masażem stymulujemy zmysły dotykowe, słuchowe, wzrokowe i zapachowe co wpływa na ośrodkowy układ nerwowy wzmacniając próg wrażliwości na bodźce, a co za tym idzie wzmacnia równowagę psychiczną organizmu.

Nowe urządzenie do modelowania sylwetki Magnifico II Premium

Nowe urządzenie do modelowania sylwetki Magnifico II Premium

kompleksowe urządzenie do profesjonalnej pielęgnacji skóry. Długo szukałyśmy najlepszego uzupełnienia naszej oferty zabiegowej, mając na uwadze różnorodność naszych Klientów i ich potrzeby. Idealnym wyborem okazał się sprzęt wyposażony w aż 4 głowice (3 do zabiegów na ciało i 1 do zabiegów na twarz), które wykorzystują 5 technologii.

Masaż Kobido

Masaż Kobido

Celem masażu jest usunięcie wszystkich napięć, poprawę krążenia, odżywienie i dotlenienie tkanek oraz poprawę metabolizmu skóry przez odprowadzenie gromadzących się toksyn do węzłów chłonnych. Masaż Kobido jest nazywany niechirurgicznym liftingiem twarzy dzięki charakterystycznym technikom oklepywania, podszczypywania pociągania, ugniatania i głębokiego wygładzania skóry.

Szukasz pomysłu na prezent?