Blog

 

Strona główna / Blog

 

Wszystkie wpisy

Blog Klinika Esencja Piękności

Na blogu z radością dzielimy się naszą wiedzą, opowiadamy o skórze, zabiegach i podajemy przepisy na kosmetyki DIY, a gdy zapomnisz co mówiłyśmy na konsultacji zawsze możesz zajrzeć na bloga. Jeśli masz jakieś sugestie co do naszych postów, chciałabyś żebyśmy rozwinęły nurtujący problem daj nam znać w formularzu, chętnie o tym napiszemy.

Nowe urządzenie do modelowania sylwetki Magnifico II Premium

Nowe urządzenie do modelowania sylwetki Magnifico II Premium

kompleksowe urządzenie do profesjonalnej pielęgnacji skóry. Długo szukałyśmy najlepszego uzupełnienia naszej oferty zabiegowej, mając na uwadze różnorodność naszych Klientów i ich potrzeby. Idealnym wyborem okazał się sprzęt wyposażony w aż 4 głowice (3 do zabiegów na ciało i 1 do zabiegów na twarz), które wykorzystują 5 technologii.

Masaż Kobido

Masaż Kobido

Celem masażu jest usunięcie wszystkich napięć, poprawę krążenia, odżywienie i dotlenienie tkanek oraz poprawę metabolizmu skóry przez odprowadzenie gromadzących się toksyn do węzłów chłonnych. Masaż Kobido jest nazywany niechirurgicznym liftingiem twarzy dzięki charakterystycznym technikom oklepywania, podszczypywania pociągania, ugniatania i głębokiego wygładzania skóry.

Pierwsza wizyta w Klinice Esencja Piękności

Pierwsza wizyta w Klinice Esencja Piękności

Jest nam bardzo miło, że wybrałaś Klinikę Esencja Piękności i cieszymy się, że będziemy mogły Cię gościć. Przygotowałyśmy dla Ciebie garść podstawowych informacji i wskazówek o tym jak przebiega wizyta w Esencji Piękności

Pielęgnacja skóry w domu

Pielęgnacja skóry w domu

Wielu osobom wydaje się – ot, co za sztuka umyć twarz – woda mydło i po sprawie. Schody zaczynają się, gdy pojawiają się problemy z cerą – zmiany trądzikowe, czy nadmierna suchość. Wtedy staramy się znaleźć przyczynę, podczas, gdy ona jest tak blisko – wystarczy zmienić nawyki pielęgnacyjne.

Wpływ diety na skórę

Wpływ diety na skórę

Za odpowiedni stan i piękny wygląd skóry w dużej mierze odpowiada prawidłowo zbilansowana dieta dostarczająca niezbędnych składników pokarmowych, takich jak białka, węglowodany, tłuszcze, składniki mineralne, witaminy i woda. Jednak żywność może mieć zarówno pozytywny, jak i negatywny wpływ na nasz organizm. W tej części artykułu omówimy sobie produkty pozytywnie działające na skórę.

Bloomea

Bloomea

Bloomea® wykorzystuje technologię TRIO M.M.L., która początkowo służyła w rekonwalescencji pooperacyjnej w celu przyspieszenia gojenia blizn i rozstępów. Z czasem odkryto, że efekty działania tej technologii są tak spektakularne, że może z powodzeniem być wykorzystywany w kosmetologii. Tak Bloomea® zyskała zaufanie specjalistów na całym świecie.

Facemodeling

Facemodeling

Wierzę, że naturalność to najlepsza droga do utrzymania młodości i od kiedy istniejemy przyświeca nam motto: „pięknem mnie jest wyglądnie młodo, ale najlepiej jak można w każdym wieku”.

Koronawirus-ważne decyzje w branży beauty

Koronawirus-ważne decyzje w branży beauty

Dobrze, gdy praca jest przyjemnością, a działalność firmy dość jasno i konkretnie określona oraz dobrze zaplanowana. To marzenie każdego przedsiębiorcy. Co robić, gdy realia napiszą inny scenariusz, wręcz czarny, a scenarzysta nie jest nawet widoczny gołym okiem?
Fabularzystą aktualnej rzeczywistości jest COVID-19, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Póki co mam wrażenie, że nie jesteśmy nawet w stanie przewidzieć zakończenia tych wydarzeń. W zeszłym tygodniu plan działania wielu z nas stanął do góry nogami, a rzeczywistość zmusiła do podjęcia trudnych decyzji.

Konkurs Kosmetyczka Roku 2019

Konkurs Kosmetyczka Roku 2019

Konkurs na Kosmetyczkę Roku był bardzo ciekawym doświadczeniem, stresującym ale wzbogacającym o fajne znajomości i przeżycia.

Szukasz pomysłu na prezent?

Godziny otwarcia

Mamy elastyczne godziny otwarcia, w zakresie:

Pon – Pt: 9:00 – 20:00
Sob: 09:00 – 14:00

Parking przed
gabinetem

Darmowe
Wi-Fi

Karta
Seniora

Możliwa płatność
kartą

Karta dużej
rodziny

Karta Młodzi
w Łodzi