Depilacja

 

Strona główna / Zabiegi / Ciało / Depilacja

 

Umów wizytę onlineCennik

Depilacja woskiem

polega na usuwaniu mechanicznym włosków (wyrywaniu) przy użyciu wosku, który przykleja się do włosa i usuwa go wraz z cebulką. Zanim włos odrośnie skóra pozostaje gładka od 2 do nawet 5 tygodni. Depilacja woskiem Łódź powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy depilowane regularnie stają się rzadsze i cieńsze

Depilacja pastą cukrową

polega na usuwaniu włosków manualnie przy użyciu 100% naturalnej pasty cukrowej. Depilacja pastą cukrową Łódź jest mniej bolesna niż woskowanie, pasta przykleja się tylko do włosków, a nie do skóry nie powodując  podrażnień (wrastania włosków, zapalenia mieszka włosowego). Pasta jest nakładana pod włos, a ściągana z włosem, co zapewnia bardzo dużą skuteczność- nie łamie i nie urywa włosków. Pasta jest chłodna, nie ma więc ryzyka poparzenia skóry. Idealna depilacja dla kobiet w ciążydepilacja okołoporodowa. Można ją stosować w przypadku skóry naczyniowej oraz żylaków, łuszczycy i egzemy. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosków. Podczas zabiegu nie używamy dodatkowych narzędzi, co zwiększa higieniczność zabiegu. Pozostawia skórę miękką i gładką. Minimalna długość włosków do depilacji 3-4 mm.

Depilacja laserowa

Laser diodowy LightSheer wiodącej amerykańskiej firmy COHERENT-LUMENIS jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń do usuwania zbędnego owłosienia. Firma jest światowym liderem w produkcji laserów, które mają zastosowanie w medycynie i kosmetologii. LightSheer TM Diode Laser System posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S. FDA (Food & Drug Administration) respektowany na całym świecie.

W laserze diodowym LightSheer czas trwania impulsu laserowego jest wystarczająco długi, aby dokładnie zniszczyć mieszek włosowy oraz naczynia krwionośne go odżywiające, a jednocześnie wystarczająco krótki, aby ograniczyć zjawisko przenoszenia ciepła do otaczającej tkanki. Laser Light Sheer z opatentowanym szafirowym manipulatorem należy do urządzeń wyróżniających się najwyższą skutecznością działania przy zapewnieniu najwyższego komfortu zabiegu.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skorzystaj z naszego systemu rezerwacji

Kontakt

01.

Klikając UMÓW WIZYTĘ znajdziesz ofertę wraz z cenami, galerię zdjęć, naszych pracowników i wiarygodne komentarze naszych dotychczasowych klientów. Wszystkie dane znajdziesz w jednym miejscu!

02.

Wybierz dogodny termin i godzinę, potwierdź swój wybór i gotowe! Twoja rezerwacja została dodana. Automatycznie pojawiła się także w naszym kalendarzu.

03.

Na 24h przed nadchodzącą wizytą, otrzymasz przypomnienie SMS, dzięki któremu na pewno nie zapomnisz o swoim terminie!

Szukasz pomysłu na prezent?

Godziny otwarcia

Mamy elastyczne godziny otwarcia, w zakresie:

Pon – Pt: 9:00 – 20:00
Sob: 09:00 – 14:00

Parking przed
gabinetem

Darmowe
Wi-Fi

Karta
Seniora

Możliwa płatność
kartą

Karta dużej
rodziny

Karta Młodzi
w Łodzi